Організатори фестивалю "Одеса Прайд-2017" подали заявку на проведення ЛГБТ-параду 13 серпня в Одесі, передає агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на джерело в Одеській міській раді.

Наразі зявку ще не схвалили, проте і не відхилили.

Читайте також: Чоловік-трансгендер із США народив дитину: з’явились фото

Разом з тим в осередку "Правого сектора" в Одесі вже встигли заявити, що хочуть зірвати захід. На своїй сторінці у Facebook його представники назвали парад шабашем та наголосили, що проведення такої акції є "недоречним та не важливим". В організації також вважають, представники ЛГБТ-спільноти "негативно впливають" на суспільство, а самі ж проблеми сексуальних меншин – "не головне" в країні.

У цей мінливий час українська нація має консолідуватися навколо родини, держави і перемоги над ворогом внутрішнім та зовнішнім. Країну врятує лише пристрасна й сумлінна праця тих, хто мають мирне небо над головою і стійкість тих, хто захищає суверенітет нашої держави на Сході. НВР "Правий сектор" виступає за консервативні й християнські цінності як міцну опору української державності. Тому ми будемо усіма можливими способами чинити опір негативному впливу грантожерів. В наш час головне це перемога, а не проблеми сексуальних меншин, – зазначили у дописі.