Про це заявив на брифінгу керівник Управління превентивної діяльності Одеського УВС Іван Іщенко, передає "Укрінформ".

"Щоб запобігти будь-яких провокацій або порушення громадського порядку на Майдані і Алеї слави в міському парку імені Тараса Шевченка, плануємо пропускати сюди людей через фільтраційні пункти, які утворюють співробітники поліції. Кожен бажаючий зможе взяти участь в урочистих церемоніях з нагоди свята Перемоги, пройшовши через кордон співробітників поліції. При виникненні у них найменших сумнівів слід бути готовими до огляду", — повідомив Іщенко.

Поліція також перекриє вулиці, суміжні з Куликовим полем, Приморським бульваром в районі пам'ятника Дюку, де також бувають значні скупчення людей.

На в'їздах до Одеси ще вранці 8 травня встановлять блокпости, на яких співробітники спецбатальйону "Шторм" і патрульна поліція оглядатимуть автомобілі.

Загалом забезпечувати правопорядок в Одесі 9 травня будуть дві тисячі правоохоронців, в тому числі півтисячі бійців Нацгвардії, а також додаткові сили з сусідніх регіонів України, зазначив полковник Іщенко.

Додамо, підрозділи МВС, Нацполіції, Нацгвардії, ДПСУ та ДСНС перебуватимуть в цілодобовому посиленому режимі несення служби, що найменше до 10 травня на всій території України.