Обраний термін тримання під вартою – 60 днів. Цей період він має провести в слідчому ізоляторі. Однак також може внести заставу та вийти на волю з певними обмеженнями.

Напередодні ВАКС заочно арештував Галантерніка у справі про розкрадання Одеси

Детальніше про рішення суду

ВАКС встановив розмір застави – 24 970 000 гривень. Раніше суд ухвалював аналогічне рішення щодо Бриндака. Проте тоді сума застави була майже 40 мільйонів. Ці гроші посадовець так і не вніс.

Які зобов'язання будуть, якщо вийде під заставу:

  • має приїжджати на першу вимогу до детективів НАБУ;
  • не може покидати Одесу, якщо не дозволять детективи, прокурор або суд;
  • змушений повідомляти про зміну свого місця проживання;
  • заборонено спілкуватися зі свідками та іншими підозрюваними; утримуватися від відвідування приміщень, які використовуються прокуратурою;
  • здати на зберігання свої закордонні паспорти.

Головне про це розслідування

Бриндака та 15 інших осіб підозрюють у масштабному розкраданні землі Одеси. Воно могло завдати державі збитки в розмірі 689 мільйонів гривень. Мовиться про заволодіння 6 земельними ділянками, на яких звели чи досі зводять багатоповерхівки. Перші 5 підозр у справі 6 жовтня підписала генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Також у справі фігурують мер Одеси Геннадій Труханов, колишній прокурор області Олег Жученко, місцевий олігарх Володимир Галантернік і багато інших. Коли доходить до обрання запобіжного заходу, кожного з фігурантів цієї справи відпускають під заставу.

Більш детальний розбір – Чому Труханов не вийде сухим із води: дивіться відео