Згодом така ж загроза виникла в Одеському господарському суді та в Малинівському райсуді. Туди спрямували не лише слідчих, а й кінологів і вибухотехніків.

Зауважте На Львівщині повідомили про замінування школи: дітей евакуювали

Вже не вперше "замінували"

Правоохоронці обстежили монумент і територію бульвару, де він стоїть. Потім так само перевірили суди.

Жодних вибухових речовин та підозрілих предметів там не виявили. Тому бульвар знову став доступний для одеситів, а установи відновили роботу.

Видання "Одесская жизнь" пише, що також повідомляли про вибухівку у пам'ятнику 5 грудня. Тоді туди теж прибуло багато фахівців, які почали перевірку.

Вони обстежували не лише сам постамент, а й Приморський бульвар. Згодом правоохоронці констатували, що жодної вибухівки не виявили.

За день до цього також невідомий "телефонний терорист" повідомив, що замінована колонада одеського Воронцовського палацу. Туди теж приїхали, щоб усе перевірити, однак небезпеки вибуху насправді не було.

Інші новини про мінування нещодавно

  • До поліції Кривого Рогу зранку 2 грудня надійшло повідомлення про ймовірне замінування автомобіля на парковці готелю. Туди прибули правоохоронці, проте виявили лише пристрій для слідкування, який прикріпили на транспорт.
  • 30 листопада до поліції повідомили про замінування Дніпровського апеляційного господарського суду. Туди прибули рятувальники та поліцейські, а роботу установи призупинили.
  • А 19 листопада вибухівку шукали в Одеській мерії. Жодних підозрілих предметів вони не знайшли. На місці працювали вибухотехніки, кінологи та слідчо-оперативна група. Ця подія набула чималого розголосу, проте жодної вибухівки не виявили.