На Одещині прикордонники знищили 4 ворожі дрони. На безпілотниках були символічні написи.

Дивіться також Мобільність та точність: переваги українського винаходу компанії SkyLab

"Не братья"

Росіяни запустили дрони на цивільну інфраструктуру Подунав’я. Ворог вчергове намагався вчинити терор проти мирного населення. На корпусі збитих БПлА мав бути напис "не браться", проте літери стерлися та залишилось "не братья".

Момент збиття дронів потрапив на відео. На записі видно професійну роботу українських прикордонників, які під час ворожої атаки змогли відслідкувати ці цілі та запобігти влучанням. Над українськими військовими рухався цілий "рій" ворожих БПлА, проте їм вдалося знищити значну частину з них.

Прикордонники знищили 4 повітряні цілі: дивіться відео

У Держприкордонній службі звернули увагу на символізм напису, який залишився на дронах.

І ніколи ними не будемо,
– наголосили у прикордонній службі.

Вночі ворог вкотре атакував Одещину. Сили протиповітряної оборони загалом знищили 15 повітряних цілей. Відомо також про влучання, які призвели до руйнувань та пожеж. Крім цього, внаслідок обстрілу загинула одна людина.

Ворожі дрони: останні новини

  • Перед атакою на Ізмаїл уночі 4 вересня росіяни активізували повітряні перевезення з Ірану. Швидше за все, вони отримали нову партію "Шахедів". За словами Наталі Гуменюк, росіяни планують свої операції, виходячи з того, яку зброю мають на той чи той момент. Цілком імовірно, що атака на Південь України пов'язана з новими поставками з Ірану.
  • Росія вже налагоджує виробництво "Шахедів" на своїй території. Однак міжнародні партнери працюють над тим, щоб Іран перестав співпрацювати з країною-агресоркою.
  • Згідно з попередніми даними розвідки, Росія почала працювати над налагодженням потужного виробництва дронів-камікадзе на своїй території. У виробництві ударних дронів та деталей до них бере участь не одне російське підприємство. Зараз українська розвідка працює над тим, аби визначити місця та фактичні обсяги виробництва БПЛА на території країни-терористки.