На Півдні України під ударом опинилася серед іншого й Одеська область. Там оголосили повітряну тривогу о 02:17, а наші журналісти, що перебувають в Одесі, близько 3 ранку повідомили про звуки сильних вибухів.

Дивіться також Росіяни застосовують "Кримську тактику" по Одесі: огляд фронту від Світана

Що відомо про чергову атаку російських окупантів по Одещині

Спершу для Одеси оголосили ракетну небезпеку, але без наслідків. Це сталося трохи після півночі, на початку доби 19 травня.

  • А от вже кілька хвилин після 2 ночі Повітряні сили написали про те, що фіксують БпЛА з Чорного моря в напрямку Ізмаїльського району Одеської області.
  • О 3 ранку стало відомо про вибухи, які чули в самій Одесі. При цьому Повітряні сили проінформували громадян, що небезпека не минула і ворожі дрони-камікадзе все ще рухаються в південній частині Одеської області.

Загалом в Україні триває загроза ударних БпЛА. Повітряна тривога триває у кількох областях, зокрема південних. Усе, що відбувалося упродовж атаки ворога з 18 на 19 травня – читайте у нашій хронології.

Зауважмо, уночі 18 травня Росія також запускала дрони. Ворог застосував 13 ударних БпЛА, а проте українські сили ППО показали 100% результат – всі "Шахеди" збиті.