Через свій непрофесіоналізм "керівники" окупованих територій ведуть Херсонщину до гуманітарної кризи. при цьому й самі це розуміють.

Важливо Викрадають людей, чіпляються до дівчат та заселяються у квартири: інтерв'ю з окупації Мелітополя

Служба безпеки України опублікувала нові перехоплені розмови, на яких зафіксована розмова двох колаборантів.

Питання з паливом не вирішуються – ж*па. Питання з ліками не вирішуються – ж*па, із зарплатами та пенсіями не вирішуються – ж*па. Люди вмирають без медикаментів. Вже починають потихеньку росіян ненавидіти
– повідомив один з "керівників".

Співбесідниця додала, що вже 7 день не привозять гуманітарну допомогу. Через це вони спільно знайшли вихід з цієї критичної ситуації: "Якщо нічого не зміниться, у червні треба тікати... Ми з Карінкою на все літо їдемо до Криму. Десь вона офіціанткою, я десь там барменом, офіціантом, чи вишибалою, як раніше був"

У Службі безпеки України зазначила, що, напевно, вони забули – Херсонщина і Крим – це Україна. А за державну зраду і співпрацю з окупантами їм доведеться відповісти.

Дивіться відео перехопленої розмови:

Останні новини з Херсонщини

  • У Новій Каховці плани із запровадження рубля анонсували ще на кінець березня – квітень. Однак наміри росіян провалилися.
  • Окупанти намагаються з усіх сил приєднати Херсонщину до Росії. Якщо раніше для цього планували провести "референдум", то тепер мовиться про прохання приєднати область до країни-агресорки без нього.
  • Російські загарбники постійно намагаються приєднати українські інтернет-мережі до своєї. Вона ж своєю чергою є підконтрольною російським спецслужбам. Таким чином у російських загарбників є підступний план – заблокувати доступ до українських ресурсів і повністю контролювати дії українців у мережі.
  • 11 травня окупанти зайшли до Херсонського СІЗО, закидали камери світло-шумовими гранатами та відкрили вогонь з автоматів.

Варте уваги – війна перейшла у нову довготривалу фазу, – Резніков: дивіться відео