Кожен план окупантів розвалюється. Про це в ефірі національного марафону розповів депутат обласної ради Сергій Хлань, повідомляє 24 канал.

Читайте також Російський рубль можуть заборонити в Україні

Плани окупантів провалюються

За його словами, в Новій Каховці плани із запровадження рубля анонсували ще на кінець березня – квітень. Однак наміри росіян провалилися.

Після цього гауляйтер заявляв, що рубль вже остаточно введуть в обіг із 1 травня. Його, мовляв, обов'язково прийматимуть в магазинах.

Але ми побачили, що і цей план провалили,
– наголосив Хлань.

Він зауважив, що сам гауляйтер відмовчується – і щодо введення рубля, і щодо "референдуму" в Херсонській області.

Введення рубля знову перенесли

Магазинами та ринками Нової Каховки і Каховки почали роздавати газети з інтерв'ю гауляйтера Володимира Леонтьєва. У ньому він розповідав, що введення рубля остаточно ухвалять до кінця 2022 року.

"В них зараз все "до кінця року". В останніх заявах про "референдум" вони починають говорити про "кінець року". Відкладають, бо розуміють, що всі їхні плани руйнуються, і вони нічого не можуть реалізувати", – відзначив депутат.

Він впевнений, в цьому регіоні до кінця 2022 року точно окупантів не буде. Адже наші Збройні Сили переходять в наступ. "Тому незабаром Херсонщину звільнимо. Нехай всі плани реалізовують собі в Сибірі", – додав Хлань.

Запровадження рублів на Херсонщині: що відомо

  • Окупанти не полишають спроб створити так зване квазіутворення "ХНР". У Каховському районі вони намагаються ввести рубль.
  • Через це в Офісі генерального прокурора розпочали досудове розслідування. Зафіксували такі інциденти і в Запорізькій області.
  • Уповноважена з прав людини Людмила Денісова наголосила, що запровадження російської валюти – це грубе порушення міжнародних норм.
  • Дії окупантів – це акт анексії та порушення Росією статті 2 статуту Організації Об'єднаних Націй і Декларації про принципи міжнародного права.

Варто переглянути – херсонці масово щодня пропадають: дивіться відео