Ціна дешевого газу для України - понад $3 млрд. Саме стільки необхідно на модернізацію української газотранспортної системи. І шукати ці кошти Україні слід серед європейських партнерів. Як варіант можна запропонувати їм участь в консорціумі з управління трубою. Лише так Київ зможе убезпечити себе від повторення "білоруського сценарію". Без підтримки ЄС виторгувати у Росії вигідні контракти неможливо. Про газову альтернативу читайте на шпальтах "Деловой столици" у статті “В Европу за дешевым газом”.
Брати в борг стає розкішшю. Розвиток боргової кризи у Європі веде до збільшення вартості позик у світі. Навіть найнадійніші позичальники змушені платити за залучені ресурси більше, ніж на початку року. У таких умовах щораз гострішим постає питання ціни грошей для компаній та банків ринків, що розвиваються. Серед них Україна у найризикованішій зоні. Більше - на шпальтах "Экономических известий" у роботі “В зоне дорогих денег”.
Де жити наступним президентам? Що буде, якщо кожні п’ять президентських каденцій площа земельної ділянки глави держави, як зараз, збільшуватиметься у понад 100 разів. Про країну, яка скоро не вмістить усіх своїх гарантів, та про формулу розрахунку площі проживання 10-го, 15-го та 25-го тощо президента читайте в діловому тижневику “Контракти” у матеріалі “На скільки президентів вистачить України”.