Цього року в Україні на продаж було виставлено більше 40 банків. Хоча й акціонери інших фінустанов були готові охоче розмовляти про продаж, якщо з’являвся зацікавлений покупець. Втім, попри величезну пропозицію, попит на банки був мінімальним. Далася в знаки боргова криза у Європі та хвиля потрясінь, що ось-ось може накрити і український ринок. Тож у майбутньому відсутність покупців змусить фінансистів активніше використовувати механізм злиття. Деталі - у тижневику “Коментарі” у статті “Віддамо банки в хороші руки”.

Ринок нерухомості продовжує перебувати у кризі - пише “Статус”. Причин невтішної ситуації кілька. По-перше, багато забудовників зробили ставку на будівництво сімейного житла - трьох та чотирикімнатних квартир. Очікувалось, що з ростом економіки буде зростати кількість населення, підвищиться платоспроможність та народжуваність. Але ці надії не виправдались. У сучасних будинках основна частина квартир - багатометражна, тоді як найбільшим попитом користується одно- і двоквартирне житло. Деталі у роботі “Куда движется недвижемость”.

Корвалол, анальгін, есенціале, арбідол - українці лікуються медикаментами, від яких давно вже відмовилися у багатьох країнах світу через їхню небезпеку для здоров’я або ж неефективність. Експерти-медики кажуть, 40% ліків на вітчизняному ринку важко назвати ліками. Втім, вони все одно заповнюють аптечні полиці через потужне фармацевтичне лоббі. Чим лікуватися - дізнайтеся у тижневику “Кореспондент” у матеріалі “Проглотили пилюлю".