Підтримка Верховною радою нового виборчого закону стала найбільшим досягненням синьо-білих за останній рік. Заручившись голосами опозиційних фракцій, команда Президента змогла забезпечити партії влади найбільш комфортні умови для участі в парламентській кампанії і отримала козир у стосунках з Євросоюзом. Адже формально головні вимоги Брюсселю під час прийняття закону про вибори були враховані. Деталі - у матеріалі “Избирательная гармония” тижневика “Деловая столица”.

Великий розпродаж по-українськи. Намагаючись домовитися з Кремлем про дешевий газ, українська влада активно шукає бонуси для північного сусіда. Не виключено, що на продаж виставлять чимало підприємств у нафто-газовій сфері - пише тижневик “Україна БізнесРевю” у матеріалі “Українські перспективи. Розпродаж!”. Низка законодавчих ініціатив – ухвалених чи поки зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів – примушує уважніше придивитися до тенденцій, що, очевидно, визначатимуть результати “великої української приватизації”.

Керівництво нацбанку запевняє, що має достатньо ресурсів для підтримки курсової стабільності. Мовляв, нинішнього притоку валюти цілком вистачає, аби гривня залишалася в тонусі. Втім, багато аналітиків припускають, що вже через 3-4 місяці національні гроші можуть здешевшати. Все залежить від того, коли подорожчає американський долар. Чи впаде гривня і коли - дізнайтеся в газеті “Известия” у статті ”Как закалялась гривна”.