Гра мільйонів або футбол, як спосіб заробітку. Євро-2012 в Україні відвідають орієнтовно 300 тисяч іноземців. Готелі, транспорт, тоталізатор - далеко не весь перелік галузей, де кожен з футбольних туристів залишить кругленьку суму. Левова частка грошей, звісно, відійде в кишеню УЄФА - як власника виняткових прав на трансляцію матчів, рекламу та продаж квитків. Кілька мільярдів доларів оближуть й українці. Хто та скільки заробить на Євро - у діловому тижневику "Контракти" у статті ″Бізнес-матч″.
Тест на півмільярда. У квітні-травні, коли школярі готувалися до контрольних та іспитів, на певні банківські рахунки стрімкими потоками потекли гроші. А все тому, що якийсь фінансовий геній з відомства Дмитра Табачника перетворив таку, здавалося б, невинну та потрібну річ, як підсумкові атестаційні тести для перевірки знань школярів, на прибуткову оборудку. Завдяки їй з кишень українських сімей витягли майже 500 млн. грн. Більше про тестування корупцією - на шпальтах "Українського Тижня" у статті ″Тестування корупцією″.
Крайня евакуація чи ж персональна євроінтеграція? Як засвідчив останній звіт Всесвітнього банку, Україна на п’ятому місці у світі за кількістю трудових мігрантів: понад 6,5 мільйонів українців працюють за кордоном. Змінити країну проживання сьогодні готова половина української молоді. Втім, владу такі цифри, судячи з усього, не надто хвилюють. Навіть в умовах імовірної п’ятої хвилі еміграції. Про ″п’ятий вал″ читайте на шпальтах тижневика "Профиль" у статті ″П’ятий вал″.