У практиці українських протестних акцій намітився перелом: якщо раніше для демонстрації протесту потрібно було пасивно сидіти в якомусь наметі, то зараз модно проявляти активність, штовхатися з міліцією, а найкраще - зламати паркан. Державні установи самі провокують агресію, встановлюючи огорожі всюди, де тільки можна. Дискусії про паркани перейшли до парламенту, де опозиція ініціювала закон про заборону будь-яких парканів біля держустанов. Weekly.ua пройшовся по найвідоміших огороджених об’єктах столиці й склав рейтинг найвищих огорож у матеріалі “Політика під парканом”.

У незвичному для світової практики стилі українська влада почала розпродаж активів вітчизняної енергетики. З продажем Західенерго найкращі куски української енергетики почали відпливати в руки мільярдера Ріната Ахметова - без жодної конкуренції. Він, а також ще один мільярдер Дмитро Фірташ стають головними та єдиними покупцями найбільшої власності країни. Деталі – у статті “Запах энерго” тижневика “Кореспондент”.

У Криму розгорнулася неофіційна виборча кампанія за пост глави Меджлісу кримських татар. Як і ведеться у східних народів, остаточний результат боротьби за владу вирішиться на нараді у вузькому колі найбільш авторитетних політиків. Остаточне ж слово скаже нинішній глава Меджлісу Мустафа Джемілєв. Видання “Власть денег” у матеріалі ”Мустафа, поджигай!” намагалося розібратися в підкилимних іграх навколо його крісла.