Це підтверджують відповідні супутникові знімки, зазначили в американському Інституті вивчення війни, передає 24 Канал.

До речі Знищено майже 90% озброєння ворога в Кринках: в Британії назвали ефективну зброю захисників

Окупанти готуються до оборони поблизу Кринків

Українські захисники утримують позиції на східному (лівому) березі Херсонської області на тлі продовження позиційних боїв 16 січня. Однак, підтверджених змін фронту на цій ділянці не було, зазначили аналітики.

Додали, що, за словами українських і російських джерел, позиційні бойові дії тривали на східному березі, зокрема, поблизу Кринків і Піщанівки. Нещодавно зроблені супутникові знімки вказують на те, що окупанти неодноразово намагалися контратакувати поблизу Кринків невеликими загонами вздовж траси М14.

Супутникові знімки показують, що російські війська готуються захищати територію за Кринками, включно з трасою М14, уздовж якої збудували 0,5-кілометрову траншею та інші оборонні позиції,
– зазначили в ISW.

Згідно з повідомленнями, на східному березі діють підрозділи російського 8-го артилерійського полку 22-го армійського корпусу Чорноморського флоту.

Дивіться також Росіяни атакують під Авдіївкою, Бахмутом і Кринками: карта бойових дій 17 січня

Ворог зосередився на Кринках, хоче вибити ЗСУ

  • Зауважимо, що напередодні, 14 січня керівниця координаційного пресцентру Сил оборони Півдня розповіла, що загарбники сконцентрувалися на Кринках. Бійці Путіна хочуть вибити українських захисників з позицій.
  • Однак, наші воїни продовжують бойову роботу, закріплюються та розширюють плацдарм.
  • "Там фактично вже немає жодного вцілілого будинку, працюють артзасоби однієї та іншої сторони. Крім того, ворог дуже потужно бомбардував цей регіон", – зазначила Гуменюк.