Про це повідомили у пресслужбі сил оборони Запорізького краю. Сприяють цьому, ясна річ, місцеві колаборанти.

Читайте також На окупованих територіях Донбасу назрівають бунти через незаконну мобілізацію

Українців готують до "нового свята, дня Росії"

Відповідну інформацію серед мешканців тимчасово окупованих територій поширюють пропагандисти. Вони планують зняти сюжети, в яких покажуть життя містян. Мовляв, усі вони "щасливі", адже до них нарешті прийшов "русскій мір".

Ясна річ, відповідні ролики потрібні не тим, хто зараз потерпає від російської окупації, а громадянам країни-агресорки. Їм же потрібно показувати якісь звитяги.

Серед містян проводять опитування

У пресслужбі також повідомили, що мешканці Мелітополя отримують СМС-повідомлення від незнайомих їм номерів. У них проводиться опитування серед місцевих. Зокрема їм надходять такі питання, в яких намагаються зрозуміти ставлення до "окупаційної російської влади", а також до української. І чи не пригноблювали права мешканців міста, котрі спілкуються російською мовою.

Слід розуміти, що такі опитування проводяться не просто так. Є ймовірність, що таким чином колаборанти збирають персональні дані для проведення псевдореферендуму. Не виключено, що визначатимуть прихильників української влади, щоб надалі їх переслідувати. Тому найкраще, що можна зробити в такій ситуації, – ігнорувати відповідні повідомлення й опитування.

До теми Колаборант Стремоусов заявив, що "референдум" хоче проводити вже наступного року

Арестович зауважив, що окупанти готують наступ на Запоріжжя

Радник глави Офісу Президента Олексій Арестович висловив свою думку стосовно ситуації в самому Запоріжжі. Згідно з його припущеннями й оперативною інформацією, якою він володіє, російські військові планують наступ на місто.

Він зауважив, що окупанти намагалися взяти штурмом Гуляйполе. Але це їм не вдалося. Зараз же вони перебувають у Василівці. І там теж добряче дістають на горіхи від українських військових. Утім, не можна виключати наступу на саме Запоріжжя. Зі слів Арестовича, принаймні російські військові до цього готуються.

Варте уваги – окупанти влаштували бізнес на черешні з Мелітополя: дивіться відео