Це трапилось 1 серпня. Про цей випадок повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України. Також нещодавно мер Мелітополя підтвердив іще один "інцидент" в окупантів – їхній бронепотяг зійшов з рейок.

Увага 1 серпня в Оленівку мала приїхати міжнародна комісія, теракт – не випадковість, – розвідка

Ймовірно, невдало розвантажили техніку

Так, 31 липня на залізничну станцію "Каланчак" Херсонської області прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для росіян.

Вже о 8 годині ранку наступного дня росіяни розпочали його розвантажувати. Вочевидь, щоб замаскувати цей процес і сховатись від потужних ударів HIMARS, загарбники зробили "димову завісу".

Лише за кілька годин, приблизно об 11:20, там пролунав вибух, а російські армійці почали розбігатись у паніці.

Піротехніки-невдахи

У розвідці зазначили, що точно визначити природу вибуху не вдалось через щільний дим. Втім, одразу після цього ешелон без жодного попередження почав рухатись у напрямку тимчасово окупованого Криму.

Припускають, що, ймовірно, вибух стався внаслідок необережного поводження з боєприпасами під час розвантаження. Або ж "друга армія світу" не уміє добре поводитись з піротехнікою й навіть димову завісу не може зробити як слід.

ЗСУ знищили 40 вагонів росіян

  • Наші військові також допомагають окупантам позбутися їхнього мотлоху. Так, у ніч із 29 на 30 липня високоточним ударом HIMARS ЗСУ знищили залізничний ешелон з кількома десятками вагонів, який прибув із Криму на залізничну станцію Брилівка Херсонської області.
  • Попередньо, ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами.
  • У розвідці додали, що внаслідок потужного удару загинули всі машиністи та інженери компанії "Російські залізниці", які здійснювали транспортування військового вантажу.
  • Зараз інформацію перевіряють. Про це 24 каналу розповіла керівниця пресцентру оперативного командування "Південь" Наталя Гуменюк.

До теми – біля Херсона українські військові знищили купу росіян та техніки: дивіться відео