Окупанти втікають на лівий берег Херсонщини

Про це 24 каналу сказав депутат Херсонської облради, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань. Він додав, що з місцевої лікарні Берислава окупанти вивезли своїх поранених до Нової Каховки, тобто йде велике переміщення.

До теми В ОК "Південь" підтвердили, що окупанти тікають з правого берега: чи може бути це пасткою

За його словами, переправа, яка розташована біля Каховської ГЕС в Козацькому зараз працює на повну потужність – окупанти масово вивозять свою техніку та особовий склад.

"Інформація від Генштабу щодо просування ЗСУ в районі сіл Чарівне та Чкалове – це ще один великий котел, куди можуть потрапити окупанти. Тоді полишити ці населені пункти втечею їм не вдасться", – сказав Хлань.

Кого окупанти залишили на правому березі

Депутат наголосив, що окупанти перекидають техніку та живу силу на лівий берег Херсонщини. За його словами, втікають всі угруповання, зокрема, кадирівці та військові, яких росіяни вважають професійними.

Там залишаються лише мобілізовані, тобто гарматне м’ясо. Вони взагалі не покинуть правий берег, їх залишили, щоб зробити видимість того, що нібито вони “без бою не здаються”. Але ці росіяни там масово загинуть,
– зазначив він.

Чи можуть окупанти підірвати Каховську ГЕС

По мінуванні Казовської ГЕС Хлань відповів, що окупанти роблять заяви для нагнітання ситуації для "евакуації" місцевих, і у всьому звинувачують Україну.

"Думаю, що окупанти не дійдуть до підриву греблі, бо там треба багато вибухівки і наслідки будуть серйозними – може піти на Нову Каховку, куди виїжджають росіяни. Тому це не більше ніж провокація та нагнітання ситуації", – вважає він.

Хлань розповів про ситуацію на Херсонщині та втечу росіян: відео


Які наслідки будуть від підриву дамби? Хлань розповів, що наслідки будуть трагічні, якщо говорити про нижню частину Дніпра від дамби.

Колись така ситуація розглядалася – передбачається висока хвиля, яка накриє лівобережну частину Херсонщини аж до Берислава. Загине багато людей, яких росіяни зараз переміщують на лівий берег. Тобто це буде спланований геноцид від росіян,
– додав він.

Яка ситуація зараз на Херсонщині: головне

  • Україна продовжує звільняти населені пункти на Херсонщині один за одним. За оцінками західних військових аналітиків, ЗСУ можуть відтіснити фронт до Дніпра вже найближчим часом.
  • Водночас у ЗСУ зазначають, що до Херсона нашим військовим не так уже й багато залишилося. Але треба зрозуміти, що у них попереду ще вдосталь роботи.
  • Депутат Херсонської облради, військовослужбовець ТрО Сергій Хлань заявив, що у росіян немає ресурсів, щоб довго утримувати місто в окупації. Через проблеми з логістикою вуличних боїв за Херсон не буде.
  • Останніми днями росіяни вивозять живу силу та техніку з правого берега Херсонщини. В ОК "Південь" підтвердили, що окупанти панічно проводять переформатування підрозділів.