Про це у зверненні повідомило оперативне командування "Південь". Від початку березня Херсонщина перебуває під контролем окупаційних військ. Росіяни знущаються з мешканців регіону, а тим, хто бажає виїхати на територію підконтрольну Україні – блокують виїзд.

Читайте також: У Херсоні більшає блокпостів, на Харківщині постраждала академія: яка ситуація в регіонах

Спротив херсонців просто героїчний. Люди щодня протистоять нав'язаному російському режиму та всіма способами намагаються показати орді, що Херсон – це Україна.

В оперативному командуванні "Південь" розповіли, що росіяни не знайшли іншого способу, як заблокувати виїзд з Херсонщини на підконтрольні українській владі території. Російські військові не випускають херсонців на територію України, а натомість намагаються скерувати всіх охочих в анексований Крим. Це є єдиним можливим напрямком для виїзду.

Що стосується контролю на території Херсонської області, то окупанти посилили патрулювання, а також збільшили кількість блокпостів.

Як херсонці відзначали День вишиванки

Навіть на окупованих територіях під щоденною загрозою загибелі українці не покладають рук та показують, громадянами якої країни вони є та прагнуть бути.

Вчора всі українці відзначали День вишиванки. Попри тиск та погрози окупантів, мешканці окупованої Херсонщини також відзначили це свято.

В соцмережах і просто по населених пунктах поширювали фото символів України, листівки із закликом окупантам вшиватися до дому, плакати і графіті про свою проукраїнську позицію і про те, що Херсонщина – це Україна,
– повідомили в ОК "Південь".

Останні новини з Херсонщини

  • Окупанти посилюють інформаційні атаки на херсонців, аби ті зневірились в українській владі. Радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань розповів, що росіяни спричиняють затримки у виплаті коштів вчителям, лікарям та соціальних коштів.
  • Російські війська прагнуть вийти на адміністративні кордони Херсонської області, тому бої на цьому напрямку можуть ще продовжуватися.
  • Росіяни увірвались в помешкання працівника Суспільного в Херсоні та викрали його. Двері квартири були вибиті, а речі та меблі – розкидані.
  • 11 травня орда росіян увірвалась до Херсонського СІЗО. Окупанти закидали відеокамери світло-шумовими гранатами, а також відкрили вогонь з автоматів. Один з ув'язнених почав висловлювати окупантам обурення. Російські нелюди через це його одразу вбили.

Вас це може зацікавити – росіяни у Херсоні переносять свої підлі плани на осінь: дивіться відео