Про це 24 Каналу розповів радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він додав, що інцидент стався в районі сіл Гранітне та Кальчик.

Читайте також Важлива логістична точка: як росіяни використовують Маріуполь

"КАБ впала десь в полях, де неподалік сиділи росіяни. Ми шукали – не знайшли, але страшно стало всім. І в першу чергу росіянам", – відзначив Андрющенко.

Не керована бомба

За словами Петра Андрющенка, бомба, на жаль, не спрацювала. Літак, який скидав КАБ теж не впав, оскільки бачили, як він повертався у бік російського Ростова.

Впала бомба, таке буває. Ми бачили, як падають і їхні крилаті ракети. Все через те, що вони на колінах збирають ці КАБи, ФАБи. Добре, що вони не точні і їм самим на голови падає. Мабуть, нервують росіяни, коли кріплять їх до своїх "сушок",
– іронічно сказав радник мера Маріуполя.

Він додав, що і надалі такі інциденти траплятимуться. Хоч Росія і велика країна, яка має людський потенціал, їхня економіка та інженерія кращими не стають.

"Тактика "тисячі порізів" працює і ми продовжуватимемо завдавати удари", – додав посадовець.

Події у Маріуполі: останні новини

  • Окупанти хочуть знести багатоквартирний будинок у Маріуполі, де досі живуть люди. Мешканці зверталися до окупаційної влади щодо ремонту, але ворог готує територію для іпотечної забудови.
  • Маріупольці не мають у своїх будинках ні світла, ні опалення. Місцями ситуація критична, але поскаржитися нікому – так звана влада бездіє і ховається.
  • Лідер ультрас ЦСКА Андрєй Малосолов помер після "френдлі фаєр" в тимчасово окупованому Маріуполі. Під час роздачі гуманітарки він отримав удар від кадирівців, впав і вдарився головою.