Президент "Маріупольського телебачення" Микола Осиченко розповів 24 Каналу про ситуацію в місті. За його словами, у Маріуполі поступово збільшується кількість живої сили й техніки противника.

До теми Вони готуються, – Андрющенко припустив, для чого росіяни концентрують сили біля Маріуполя

"Це поступовий процес – майже два роки окупанти везуть туди все, що тільки можна. Маріуполь для них – це дуже важлива логістична точка", – констатував Осиченко.

Так, росіяни можуть перевозити свої ресурси з Маріуполя на Донецький, Запорізький напрямки і далі.

Місто набуло особливої важливості після серії ударів по Кримському мосту, який тепер не може повноцінно функціювати. Але й логістичні шляхи Маріупольщини зазнали атаки.

ЗСУ знищили залізничний міст під Маріуполем

На початку осені росіяни почали зводити залізничний міст через річку Кальміус, щоб сполучити наявну колію з Росією. Однак їхні плани порушили українські військові, які 6 січня прицільним ударом знищили недобудований міст.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко констатував, що тепер питання запуску прямої залізниці з Росії закрите надовго.

А це означає, що на важливій логістичній точці ворога фактично поставили крапку.

Ситуація в Маріуполі: останні новини

  • Вранці 13 січня в окупованому місті знову розквітла "бавовна". Уламки впали на казарму, яку росіяни облаштували на території металургійного комбінату імені Ілліча.
  • Крім того, у новорічну ніч загадково загинули 17 російських військових, серед яких також були офіцери. Припускають, що вони вживали алкоголь з доданим снодійним, після чого їх убили.
  • Тим, хто залишився в Маріуполі, доводиться нелегко. Додаткові труднощі спричинені погіршенням погодних умов. Люди можуть буквально замерзнути у власних будинках.