Окупанти "членували" Україну заздалегідь

Ще з 2004 року, коли технологи малювали нам борди із "трьома сортами українців", нам насаджувалася думка, що кордони українських областей мають якесь особливе значення і що десь на межі двох областей починається "рузькій мір".

Рекомендуємо Росія переходить до нового етапу в Україні

Насправді ж Україна – унітарна держава, де області – це суто адміністративні утворення. Україна розділена на області винятково заради зручності управління. Хоча кількість і перелік областей зафіксовані у Конституції, назвати їх остаточними чи незмінними теж не можна.

Нічого особливого у кордонах областей немає. Мешканці сусідніх сіл Донецької, Луганської і Харківської областей не відрізняються нічим.

Важливе Чим небезпечне поширення "зради" про відступ ЗСУ від Лисичанська

Свята, могутня і соборна

Те, що божевільний бункерний диктатор надумав оголосити мешканців Луганщини "окремим народом", не означає нічого. Але нам це нав'язали. Нас примусили думати у парадигмі: "Ворог захопив ще одну область – проведе там "референдум" і анексує". Але на це зважати не треба.

Уся територія України – однакова. Уся вона має однаковий статус. Уся вона однаково важлива. Усю треба звільняти. З усієї треба виганяти ворога. Потім її адміністративно можна змінити, пристосувавши до сучасних умов (а не до адміністративних вимог сталінського СРСР).

Про головне РФ отримає по зухвалій бункерній морді бурятськими горілими онучами: чому Путін програє

Ми маємо памʼятати одне – Україна обов'язково поверне все, що нам належить. У лютому Росія сподівалась, що захопить всю Україну. Навесні окупанти робили вигляд, що прийшли "назавжди" в північні області. Зараз вони зображають, ніби "назавжди" на Донбасі чи на півдні нашої країни.

Нехай граються у "референдуми", нехай проголошують "республіки" у кожному селі – все це "полова". Єдине, що має значення, – це конституційні кордони України, а не якісь уявні адміністративні межі.

Актуальне – Зеленський пообіцяв, що Україна повернеться і звільнить Лисичанськ: дивіться відео