Увесь цей "процес" відбувається під озброєним тиском ворога. Про що 24 Каналу розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов.

Дивіться також Більше часу для залякувань: ворог проводитиме "вибори" на окупованих територіях аж 3 тижні

"Вони (росіяни – 24 Канал) називають це "виборами", але не мають жодних спільних рис із справжніми виборами, з демократією", – зазначив він.

"Вибори" по-російськи

Окупанти активно просувають диктатора Владіміра Путіна, забезпечуючи йому "чесні" голоси та підписи. Як зазначив Дудукалов, росіяни вже збирали на камеру "підписи за Путіна". Те ж саме відбувається і зараз, але додатково за підтримки озброєних військових.

"Сьогодні в окупації вони бігають за нашими людьми, запитують в них чи хочуть вони проголосувати, чи не хочуть. Відповіді "ні" не приймаються, тому що там озброєні або поліцейські, або військові супроводжують цих носіїв урн для голосування", – розповів він.

Ба більше – росіян не бентежить відсутність російського паспорта, який деякі українці на окупованих територіях відмовляються брати. Додатково проголосувати можна ще й заміть сусіда чи інших родичів.

"Люди дійсно обирають на цей час так званих "виборів і голосування" змінювати місце проживання, якщо є така можливість, щоб не стикатися з цією цирковою виставою", – додав заступник голови Бердянської районної ради.

Крім цього більшість жителів не йде на співпрацю з окупантами і їм довелося звезти з Росії організаторів так званих "виборів". Вони аргументують такий "формат голосування" небезпекою на дільницях і, мовляв, не можуть там нічого проводити.

"Не знаю, що може бути небезпечного для озброєних до зубів росіян. Відповідно "голосують" вони у під'їздах, на лавах чи ще десь. Тобто про жодну таємницю голосування не мовиться. Крім цього вони перевіряють в кого є російські паспорти, в кого ні – такий собі черговий зріз для ФСБ. Зрозуміло, що результати "виборів" вже давно передбачені", – відзначив Дудукалов.

Що відбувається у Запорізькій області: останні новини

  • Путін "записав" окуповані території до південного військового округу Росії. Зокрема, мовиться про Херсонську, Запорізьку, Донецьку, Луганську області та Крим. Це чергова спроба "узаконення" мобілізації чоловіків на ТОТ.
  • З 1 лютого окупанти не пропускають на територію ЗАЕС працівників, які відмовилися брати російський паспорт. Загалом склалася критична ситуація із кваліфікованими кадрами.
  • 22 лютого Бердянськ вітала "бавовна". Вибухнула автівка. Ймовірно, це справа руху спротиву, який активно діє на тимчасово окупованих територіях.