У місті палає ще від ночі. Через детонацію над Алчевськом здійнявся стовп диму. Фото в мережі опублікував активіст Сергій Стерненко.

Зверніть увагу У Херсоні міг загинути під час вибуху екснардеп-колаборант олексій журавко

Вибухи прогриміли ще вночі

Бавовнятко завітало в тимчасово окупований Алчевськ на Луганщині ще вночі. Вибухи були потужними.

Нічні вибухи в Алчевську: дивіться відео

Після цього на місці вибуху виникла потужна пожежа. Місцеві телеграм канали повідомляють, що Бавовнятко вранці здійснило ще один візит у місто, після чого пролунала серія вибухів.

Над містом досі видніється дим. Пропаганди уже почали говорити про нібито "влучання у профілакторій".


В Алчевську щось палає / Фото з телеграму Сергія Стерненка

Попередні вибухи в Алчевську

Уночі 20 вересня в Алчевську також прогриміла "бавовна". Тоді "щось трапилося" у Вищій школі бізнесу, яка стала одним із улюблених місць окупантів у місті. Крім того, там було чимало військової техніки.

Тоді місцеві писали про щонайменше 2 вибухи. Варто відзначити, що Алчевськ перебуває під російською окупацією з 2014 року.

Тим часом щось відбувається у Мелітополі та Бердянську

Удень 25 вересня у Мелітополі та Бердянську майже одночасно прогриміли вибухи. Це трапилося близько 11:47.

Поки що невідомо жодних деталей вибуху у Мелітополі. Сьогодні Мелітополь відзначає день міста – попри окупацію місцеві мешканці не коряться ворогу і ведуть боротьбу, про що свідчить партизанський рух. Вибух міг бути "подарунком" окупантам та колаборантам до Дня Міста.

У Бердянську вибух прогримів поблизу мерії міста та штабу окупантів – там вибухнув автомобіль. Саме там сьогодні мали відкрити "виборчу дільницю" для псевдореферендуму. Поки невідомо, чи був хтось у машині, однак окупанти в паніці перекрили центр міста.

Варто переглянути – Генштаб ЗСУ про ситуацію на фронті станом на 25 вересня