Про це Павлюк повідомив на своїй сторінці у мережі. Він також додав, що лише продовження підтримки допоможе зупинити агресора, передає 24 Канал.

Дивіться також Буде більше артилерії та спільного виробництва, – Зеленський про нові домовленості у зверненні

Павлюк розповів партнерам про потреби ЗСУ

Командувач Сухопутних військ повідомив, що 29 лютого у форматі онлайн долучився до XVI Безпекового діалогу Україна – США щодо оцінювання оборонних спроможностей та потреб України після другого року війни. До слова, форум проходив у Вашингтоні. Серед учасників були Вільям Тейлор – віцепрезидент з питань Європи та Росії Інституту Миру США, Бен Ходжес – екскомандувач сухопутних військ США в Європі та Люк Коффі – старший науковий співробітник Інституту Гудзону.

Під час виступу Павлюк подякував США за підтримку, а також додав, що лише її продовження зможе зупинити агресора.

Висловив подяку народові Сполучених Штатів за допомогу Україні та підкреслив її важливість для відбиття повномасштабної збройної агресії Росії. Під час розмови також окреслив основні потреби, які мають Сухопутні війська для ведення бойових дій проти противника, який переважає. Зокрема, щодо окремих видів озброєння, військової техніки та можливостей посилення армійської авіації,
– повідомив Павлюк деталі.

Коли США схвалять допомогу для України

  • Палата представників США 27 лютого повернулася до роботи після канікул. Джо Байден відразу скликав представників Конгресу, аби провести з ними переговори. Головною темою було надання допомоги Україні.
  • Після цієї розмови лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер заявив, що зустріч у Білому домі була "однією з найнапруженіших", яку він коли-небудь переживав. Він наголосив, що ця розмова була "важливою для Сполучених Штатів".
  • Спікер Палати представників США Майк Джонсон повідомив, що Конгрес повернеться до питання надання допомоги Україні після того, як американський уряд отримає фінансування. Наразі ж лідери обох партій мають узгодити рішення щодо запобігання тимчасового припинення роботи американського уряду, або ж шатдауну.