Минулого тижня затриманого уряд звільнив з посади першого заступника міністра охорони здоров'я. Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Зверніть увагу Очищення Верховної Ради триває: Волошину з ОПЗЖ оголосили про підозру в держзраді

У чому звинувачують ексзаступника глави МОЗ

Як стало відомо, експосадовець сприяв незаконній реєстрації іноземних лікарських засобів недоведеної якості.

Він ухвалив неправомірне рішення щодо державної реєстрації за спрощеною процедурою зарубіжного препарату, який фактично є біологічно активною добавкою і потребує додаткових досліджень,
– зазначили правоохоронці.

У такий спосіб цей БАД не міг бути зареєстрований як лікарський засіб, тим більше у "прискореному" режимі.

У підсумку експосадовцю повідомили про підозру за статтею про порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів.


СБУ затримала експосадовця / Фото Служба безпеки України

СБУ викриває зрадників

  • Нещодавно Служба безпеки зібрала докази на свого ексголову Олександра Якименка. Він співпрацює з російськими загарбниками на півдні України.
  • СБУ затримала агента Росії, який працював на ФСБ. Колаборант сподівався отримати від окупантів квартиру в Криму.
  • Також силовики завітали у гості до ексглави обласної військової адміністрації Херсонської області. Його підозрюють за двома статтями щодо підроблення документів та шахрайства.
  • Окрім цього, президент "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв отримав нову підозру. Тепер його звинувачують у сприянні проросійським бойовикам у Донецькій області.