В облраді уже зробили звернення та зазначили, що депутата-втікача вже звільнено з виконкому. За словами колеги-депутата, Волощук сказав, що у нього стався інсульт і він потрапив в лікарню.

Дивіться також ДПСУ щодня фіксує до 10 осіб, які незаконно намагаються перетнути кордон

Як відреагували в облраді на втечу депутата

Відомо, що Волощук є не лише депутатом, він також обіймає посаду начальника відділу з питань міжнародних зв’язків Чернівецької обласної ради. Він та інші представники облради поїхали до Румунії в офіційне відрядження 31 травня, втім, назад депутат вирішив не повертатися.

В Чернівецькій обласній раді заявили, що наразі невідоме місце перебування Волощука.

У встановлений термін до України не повернувся. На роботі не з’явився. Наразі місце його перебування невідоме. Згідно з пунктом 9 частини 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування" та пунктом 4 статті 40 Кодексу законів про працю України, Олексій Волощук був звільнений із займаної посади,
– мовиться в заяві облради.

Там також додали, що про інцидент також проінформували правоохоронні органи.

"Засуджуємо ганебний вчинок, який негативно впливає на репутацію працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу", – додали в облраді.

В коментарі для Суспільного, заступник голови Чернівецької облради Микола Гуйтор, який також був у складі делегації. Він розповів, що під час відрядження від Волощука надійшов дзвінок, у якому він сказав, що у нього стався інсульт і він перебуває у лікарні.

Незаконний перетин кордону: останні новини

  • У річці Тиса прикордонники знайшли тіла двох чоловіків, які потонули. Інцидент став 24 випадком загибелі чоловіків, які намагалися перетнути Тису після початку повномасштабного вторгнення.
  • Двоє чоловіків перепливли річку з Польщі в Україну, щоб повернутися додому. Вони виявилися братами і перебували в гідрокостюмах під мокрим одягом. Раніше вони проживали в Німеччині, але мали проблеми з роботою.
  • На контрольно-пропускному пункті "Астей" на кордоні з Угорщиною чоловік уникнув затримання прикордонниками, перебігши на угорську сторону, куди українські прикордонники не можуть заходити.