Та Скабєєвій краще б пасувала та сама парадна форма, з якою понад рік тому намагалися йти росіяни. Про це 24 Каналу заявила оперна артистка, відеоблогерка й ексдепутатка держдуми Росії Марія Максакова.

Дивіться також Сі Цзіньпін, введи війська: Скабєєва розмріялася про армію Китаю під Бєлгородом

"Також щось бурчавши. І були після цього акуратно розкладені по домовинах – кому пощастило. А кому менш пощастило – акуратно по поліетиленових чорних мішках", – сказала Максакова.

Не той костюм

На думку ексдепутатки держдуми Росії, російська пропагандистка як справжня "єфрейторка" мала б тримати "марку" й не бути в якійсь камуфляжній формі, а з'явитися в яскравій одежі. Усе, як під час своїх "помийних" пропагандистських шоу.

Власне, її б так було простіше та швидше встановити, ідентифікувати й відправили назад по дорозі, як буває часто, в поліетиленових чорних мішках,
– наголосила оперна артистка.

Відеоблогерка переконана, що російська пропагандистка бреше щодо своєї локації. Мовляв, Скабєєва ніколи б не стала настільки сміливою.

"Вона б навіть в цьому костюмі не доповзла б. Хіба, якби за нею йшли б ФСО з путінськими валізами. Навіть туди, куди вона забрела в цій формі, все одно виглядає якось вкрай блідо", – зауважила Марія Максакова.

Кого не вистачало поруч зі Скабєєвою: дивіться відео

Рецепт від ЗСУ

Окрім власного костюма, пропагандистці не вистачає "світи" – інших пропагандистів.

"Вся їх компанія, весь цей "помийний балаган" перестав би мучити інших і самі б перестали мучитися невиліковними хворобами. Думаю, що за відомим рецептом від ЗСУ вони б перестали поширювати заразу як інформаційну, так і звичайну", – додала ексдепутатка держдуми Росії.

Скабєєва була в Білорусі

  • Білоруський диктатор дав російській пропагандистці маразматичне інтерв'ю. Олександр Лукашенко нафантазував, що Україна за два дні контрнаступу нібито втратила 40 тисяч армійців. А поранених українських військових, як "повідав" самопроголошений президент Білорусі, було начебто 100 тисяч. В Офісі Президента наголосили, що заяви Лукашенка не мають нічого спільного з реальністю.
  • Подорож по Білорусі російської пропагандистки прокоментувала ведуча 24 Каналу Ірина Узлова. Вона вказала Скабєєвій найкоротший шлях до української столиці – хіба що у чорному поліетиленовому пакеті.
  • Політолог Олександр Антонюк переконаний, що Ольгу Скабєєву відправили до Лукашенка через те, що, Кремль, ймовірно, готується загарбати Білорусь.