Мовиться про невеликі тактичні просування, які є небезпечними для українських сил. Про це 24 каналу повідомив радник голови Офісу Президента Олексій Арестович.

До теми Росіяни готуються наступати у районі міста Ізюм і не хочуть допустити ЗСУ до кордону з Росією

Втім, Збройні Сили України контратакують російських загарбників на Ізюмському напрямку. Як підкреслив Арестович, рух українських військ створює більшу небезпеку для них, ніж вони створюють для нас.

Оперативне оточення не буде кінцем війни. Крім того, до оперативного оточення там ще дуже далеко,
– зазначив радник голови ОП.

Наразі там тривають важкі бої. "Росіяни небезпечно просуваються на 3 ділянках у цьому напрямку, але й ми просуваємось на двох щонайменше, що дуже небезпечно для росіян", – додав він.

Арестович про контрнаступ ЗСУ

Головним є те, що українські війська пішли у контрнаступ на Ізюмському та Сєвєродонецькому напрямках. До цього, як пояснив Арестович, ми 3 – 4 тижні сиділи в оборонних позиціях.

Те, що ми втримались – це напівчудо, а те, що ми контратакуємо – це чудо справжнє,
– резюмував Олексій Арестович.

Він додав, що українські сили, які розташовані, зокрема на Ізюмському напрямку, вправно обороняються. Росіяни перекинули туди танковий батальйон і намагались з його допомогою захопити систему доріг, щоб захопити шляхи, втім, не мали успіху.

Повний стрім з Олексієм Арестовичем на 24 каналі: дивіться відео

Яка ситуація на Ізюмському напрямку: останні новини

  • На Ізюмському напряммку ситуація, на жаль, залишається складною. Начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проєктів Ізюмської міської ради Максим Стрельник розповів, що тамвідбувається масова депортація українців на територію Росії.
  • За його словами, вивозили їх через пункт пропуску на кордоні в селі Чугунівка, звідки доправляли до російського Бєлгорода. Там вони потрапляли у "фільтраційні табори".
  • Стрельник також додав, що зараз деяким жителям Ізюму вдалося вирватися з території країни-агресорки.
  • Радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів повідомив, що Збройні Сили України провадять операцію, що має на меті перерізати трасу на Ізюм, яка тягнеться з Бєлгородської області. Це може змінити хід війни. ​