Розвідники підрозділу спеціального призначення "Артан" ГУР МО України висадились на західному узбережжі окупованого Криму і на Тендрівській та Кінбурнській косах. Спецпризначенці вступили у бій з ворогом та завдали йому великих втрат.

Дивіться також Був жорстокий бій: у ГУР розповіли деталі, як спецпризначенці десантувались в Криму

Що трапилось після того, як "Артан" висадились на півострові

У ГУР повідомили, що після висадки у Криму та на Тендрівській та Кінбурській косах спецпризначенці вступили в запеклий бій з окупантами й завдали їм значних втрат.

Крім цього, після виконання бойового завдання в Криму, під час відходу наших захисників, ворог почав їх переслідувати на надводних швидкохідних патрульних катерах, окупантів підтримувала їхня авіація. Тож воїнам "Артану" довелося вступити у бій на морі.

У розвідці зазначили, що це не перша і не остання операція Сил безпеки та оборони України на Кримському півострові, однак про більшість з них стане відомо лише згодом.

Це системна, спланована та скоординована робота усіх залучених підрозділів. Наслідки нашої роботи ворог відчуватиме ще довго. Своїми діями ми постійно нагадуємо російським загарбникам про неминучість звільнення всіх окупованих територій,
– зазначив командир "Артану" Віктор Торкотюк.

Кадри з операції "Артану" в Криму: дивіться відео

Що відомо про останню операцію ГУР в Криму

  • 4 жовтня у ГУР МО повідомили, що спецпризначенці десантувалися на території тимчасово окупованого Криму. У розвідці повідомили, що спецпризначенці "Стугни" та "Братства" у складі спецпідрозділу Тимура ГУР МО України вступили у бій з росіянами.
  • Представник ГУР МО Андрій Юсов розповів, що це була диверсійно-розвідувальна операція. Він також повідомив, що наші захисники завдали ворогу серйозних втрат та вже повернулися назад. Однак, на жаль, серед наших спецпризначенців теж є втрати.