У Конгресі США активно обговорюється це питання. Про це 24 каналу сказав радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

Цікаво знати Єрмак пояснив, що означатиме внесення Росії до списку держав-спонсорів тероризму

Важливий крок

Шостий місяць російські окупанти нещадно вбивають цивільних громадян України та знищують наші міста. Весь цивілізований світ сьогодні усвідомив, що росіяни – це злочинці та брехуни, з якими будь-які домовленості є марними. Спершу вони підписують угоду щодо експорту зерна, а потім обстрілюють Одеський порт. За словами Подоляка, визнання росії державою-спонсором тероризму – дуже важливе рішення для України.

Внаслідок цього ми зможемо отримати державу, яка буде ізольована навіть від країн, які займають нейтральну позицію,
– вважає Подоляк.

Сьогодні відверту антиросійську позицію, яка передбачає санкції та обмеження, займають: Європа, Північна Америка, Японія, Австралія. Це розвинені країни, які належать до цивілізованої частини світу.

На жаль, є певна кількість країн, які обрали нейтральне ставлення. Мовиться про країни Латинської Америки, Африки, Індію, Китай тощо.

"Статус "спонсор тероризму" більш жорстко регламентує бізнесові, економічні та фінансові відносини з цими країнами. Вони матимуть мотивацію суттєво зменшувати обсяги торгівлі з росією", – пояснив Подоляк.

Він переконаний, що визнання росії державою – спонсором тероризму дозволить остаточно розірвати усі залишки її фінансових відносин з цивілізованим світом.

Визнання росії державою-спонсором тероризму: коротко

Стрім з Михайлом Подоляком: путін "загубив" справу Горбачова, спеціальна військова КОНТР-операція – дивіться відео