Орбан розкритикував санкції проти Росії

Прем'єр-міністр Угорщини заявив, що рішення уряду України про рішення захищатися від російської агресії – не можна ставити під сумнів. При цьому він сказав, що в України мало шансів на перемогу.

До теми Угорщину звільнили від нафтового ембарго проти Росії

Якщо уряд вирішив боротися, це рішення не можна ставити під сумнів, навіть якщо букмекери не дають великих шансів на перемогу,
– заявив Орбан.

Угорський прем'єр, який є другом президента Росії Володимира Путіна, розкритикував санкційну політику Євросоюзу щодо росіян. На думку Орбана, у Європі майже ніхто "не говорить голосом миру".

Прем'єр-міністр Угорщини вважає, що санкції проти Росії зруйнують економіку Європи. Відтак, Орбан наголосив, що потрібно фінансувати мир.

"Ми маємо фінансувати мир, а не війну. Якщо вони (ЄС – 24 канал) продовжать політику санкцій, то зруйнують усю європейську економіку. Єдине, про що говорить угорський уряд, то це про те, що треба фінансувати мир, а не війну. Ніхто не зацікавлений у тому, щоб вся Європа збанкрутувалась", – сказав угорський прем'єр.

Він вважає, що Європейський Союз повинен змінити політику щодо війни України з Росією. За його словами, Євросоюз услід за нафтовим ембарго запровадять обмеження на газ, що "матиме серйозні наслідки".

Водночас Орбан, який нещодавно виграв вибори в Угорщині, сказав, що війна в Україні лише частково веде до зростання цін. Натомість головна причина інфляції – введення західних санкцій проти Росії.

Позиція Угорщини у війні України з Росією: що відомо

  • Угорщина допомагає гуманітарною допомогою Україна та приймає біженців з нашої країни. Водночас Будапешт перешкоджає військовій допомозі нашій країні.
  • Зокрема, Угорщина заборонила транспортувати своєю територію зброю, яку країни Заходу надають Україні.
  • Також угорський уряд блокував 6 пакет санкцій проти Росії через нафтове ембарго. Через Угорщину ЄС запровадив неповне нафтове ембарго: досі можна купувати трубопровідну нафту.

Раніше – Орбан оголосив надзвичайний стан в Угорщині: дивіться відео