У деяких містах побудували цілі різдвяні містечка з тваринами, ярмарком и та усілякими розвагами. Святкову атмосферу можна відчути навіть ще не дійшовши до самої ялинки, запах глінтвейну та різних смаколиків не дає нікому пройти повз просто так.

Та все ж головний акцент робиться на ялинці. Кожного року міста намагаються прикрасити свою ялинку все яскравіше та цікавіше. Перед Новим роком у мережі з’явився навіть рейтинг "Рейтинг ялинок України", де враховували висоту кожної з красунь та вік дерева.

Львів

У місті Лева цьогорічній ялиночці додалося барвів. Традиційно зелена красуня стоїть перед оперним театром, а перед ялиночкою по-традиції розгорнувся різдвяний ярмарок. Запах глінтвейну та щойно приготовлених страв відчутно майже по усьому проспекті Свободи. Окрім смачних страв та напоїв на ярмарці можна придбати цікаві сувеніри та подарунки, і більшість з них ручної роботи.

Дніпропетровськ

В парку ім. Лазаря Глоби розташувалася зелена красуня Дніпропетровська. Міська рада обіцяє щоденні розваги біля ялинки у вигляді концертів та співів. Також, якщо ви завітаєте до головної ялинки Дніпропетровська, ви матимете змогу розважитися в "Луна-парку" і скупитися різними цікавиночками та подарунками у "Новорічному супермаркеті".

Житомир

На майдані Корольова розташувалася головна ялинка Житомира. Біля ялиночки працює новорічний ярмарок, де у дерев’яних будиночках житомиряни можуть придбати сувеніри, вироби місцевих майстрів та національну символіку.

Хмельницький

У Хмельницькому головна ялинка розташувалася на майдані Незалежності. Разом із зеленою красунею на площі розташувався будиночок Святого Миколая. Дітки щодня можуть завітати в гості до Миколая аж до 15 січня.

Рівне

І в Рівному також головна новорічна красуня розташувалася на майдані Незалежності. Ялинку з кожним роком прикрашають більшою кількістю гірлянд та ліхтариків. Традиційно у місті ялинку прикрашають іграшками, які зробили власноруч дітки з шкіл-інтернатів. Окрім ярмарки та сцени де виступають різноманітні гурти, неподалік ялинки розташувалися атракціони та вольєр з тваринами.

Одеса

Цього року в Одесі встановили «теплу» ялинку. Дуже оригінальна та м’яка, головну ялинку Одеси зробили в’язаною. Ялинку створювали впродовж тижня 20 людей. Зварили спершу каркас, потім обтягнули його сіткою, ну а після вже одягнули ялинку у светр. В'язали ялинку із синтепону, просто на каркасі через заширокі "нитки". Після закінчення новорічних свят, ялинку планують розпустити та віддати пряжу для набивання курток для бійців української армії. Всередині ялинки розташувалася резиденція Діда Мороза.

Луцьк

У Луцьку вже кілька років підряд прикрасили не одну, а три живих ялинки висотою 20 метрів. Біля ялинок встановили ковані символи 2015 року. У місті був оголошений конкурс на краще виготовлення символу нового року - кози. Тепер кілька кованих козочок красуються біля головної ялинки міста.

Миколаїв

Головна ялиночка Миколаєва також одна з найвищих в Україні. Зелена красуня правда штучна, проте не менш красива. А розташована вона на вулиці Соборній ( Рядянська).

Київ

Уперше за багато років в столиці зелена красуня справді зелена. Головна ялинка країни нарешті натуральна. Ще одна відмінність головної ялинки країни - вона розташована на Софіївській площі. Ялинка оздоблена тисячами сніжинок, що світяться, а верхівка — різдвяною зіркою, вага якої 15 кг, а діаметр — 2,4 метри. Біля самої ялинки обладнали гірку, на якій катаються не лише дітки. Також навколо прикрасили багато маленьких ялинок хенд-мейд прикрасами. На площі обладнали різдвяну ярмарку. Смаколики, сувеніри, подарунки, глінтвейн та купу інших цікавинок можна придбати на святковому ярмарку.

Якщо вам випаде можливість побувати на свята десь в іншому місті, то ви вже знаєте де шукати головну ялинку. Бажаємо Вам веселих свят та миру!