Він вважає, що в оточенні президента України є російські шпигуни. Про це Бутусов заявив в ефірі 24 каналу.

Читайте також Бутусов заявив, що Таран санкціонував затримання вагнерівців: у ТСК відповіли

Бутусов: Це ланцюжок в низці подій

За його словами, біля Володимира Зеленського може бути реальна російська агентура.

В найближчому оточенні президента Зеленського є російський шпигун або, можливо, шпигуни,
– наголосив Бутусов.

Він пояснив, що вони злили не тільки операцію щодо вагнерівців. На території Росії і Білорусі провалили всі спецоперації ГУР МО у 2020 році.

Все це не є окремою подією. Це ланцюжок в низці подій. Є всі підстави говорити про те, що цю операцію провалили і що все це не випадково.

Юрій Бутусов

Головний редактор видання "Цензор.нет"

Треба відновити хронологію

Журналіст вважає, що наразі потрібно встановити деталі того, що і як відбулось. Зокрема мовиться про хронологію дій та заяв українського лідера.

"Чомусь президент забуває дати. Якби комісія була зацікавлена у встановленні істини, то було 14 місяців, щоб відновити хронологію дій та заяв", – сказав Бутусов.

Справа вагнерівців: остання інформація

  • На засіданні ТСК Бутусов заявив, що він через власні джерела ознайомився із секретною інформацією щодо затримки вагнерівців.
  • За його джерелами, ще 1 липня 2020 року начальник розвідки Міноборони Василь Бурба передав цей план міністру оборони Андрію Тарану.
  • Водночас інформації про перенесення спецоперації ніде не задокументували.
  • Раніше слідча комісія надала попередні висновки щодо справи вагнерівців. СБУ намагалася "виманити" російських найманців, але це, мовляв, не було спецоперацією і злочину в цьому начебто немає.
  • Вже на засіданні ТСК 6 жовтня голова Мар'яна Безугла підтвердила, що російські спецслужби про такі плани України щодо вагнерівців знали.

Бутусов прокоментував справу вагнерівців: дивіться відео