Про це 24 каналу розповів колишній співробітник СБУ та експерт Інститут майбутнього Іван Ступак. За його словами, деякі представники Заходу досі вірять у міфи про "другу армію світу". Але успіхи ЗСУ поступово стирають ці переконання.

До теми До кінця вересня можна звільнити усю територію України з такими темпами, – Фейгін

Українці ефективно використовують західну зброю

Як наголошує Коваленко, упродовж більш ніж 6 місяців повномасштабної війни українські військові доводять, що вміють ефективно використовувати західну зброю. Вона не розпродана, не втрачена і не захоплена, як постійно горланять російські пропагандисти, а серйозно нищить окупантів. Це може переконати Захід таки надати Україні ще потужнішу зброю.

Все працює в режимі нонстоп і дуже ефективно. Це переконує американських друзів, що вони можуть і надалі давати зброю. Впевнений, що найближчим часом буде розширення допомоги, і нам надаватимуть потужнішу зброю. Але треба дочекатися, –
вважає Ступак.

Крім того, вже наближається жовтень, коли потенційно може запрацювати ленд-ліз. Ступак закликає усіх заспокоїтися – він не запрацює одразу з 1 жовтня. Але однозначно колись Україні постачатимуть зброю і за цією програмою. Поки що надання пакетів допомоги ефективно працює – вдається і оборонятися, і громити окупантів на деяких напрямках.

Ступак про те, чи отримає Україна далекобійну артилерію: дивіться відео

Додамо, за даними Reuters, Сполучені Штати можуть найближчими днями анонсувати новий пакет допомоги Україні на 600 мільйонів доларів. Наразі деталей немає конкретних деталей, що саме США готові передати для ЗСУ.