На відміну від окупантів, українські військові краще навчені, фаховіші та більш мотивовані. Про це 24 каналу розповів військовий експерт Павло Нарожний.

Зверніть увагу Марків назвав головну відмінність між українською та російською арміями

Причини успіху ЗСУ

Експерт зазначив, що російської армії за кількістю не достатньо, щоб утримувати такий величезний фронт, який вони мають в Україні.

Це 200 тисяч людей на 1300 кілометрів – цього замало. Якщо виставити їх на один плац, то вони стоятимуть 30 метрів один від іншого. Ми розуміємо, що не всі солдати стоять на передовій. Є ще танкові війська, артилеристи, ремонтники, повари тощо. Просто їх не достатньо,
– пояснив фахівець.

На його думку, ЗСУ зробили відволікаючий маневр, утримуючи під напруженням ворога на Херсонщині.

"Елітні війська, які мали чинити якийсь спротив, відвели з Харківщини на Херсонщину. Після цього ЗСУ ударили й прорвали від 2 до 5 кілометрів ділянку "першої лінії" оборони, завели туди бронетанкові війська, а далі вже "справа техніки". Наші війська високомобільні, і ми побачили, що через три дні ЗСУ були вже на 50 кілометрів у тилу противника", – розповів Нарожний.

Читайте також Військові частини росії скасовують відправку підрозділів в Україну: ніхто не хоче воювати

Чи є в окупантів мотивація

За словами оглядача, як в росіян, так і в "лднрівців" немає достатньо мотивації для війни.

"Вони розуміють, що працюють для росіян "живим щитом". Тобто просто кидають їх у найгарячіші точки, під найбільш мотивовані українські війська. росіяни прийшли "заробити три копійки", а тут виявляється, що по ним працює високоточна артилерія, дуже грамотні українські армійці й ці "три копійки" заробити буде дуже важко", – вважає експерт.

Він додав, що так само не вірить в те, що білоруси, якщо наважаться піти війною проти України, будуть якимсь чином мотивовані.

Яка може бути мотивація? Вони прийшли "завоювати трішечки територій". Прекрасно всі розуміють, як живуть у диктаторському режимі, коли їм брешуть. Всі розуміють, що нема тут ніяких фашистів й тиску на російськомовне населення – всі ті казочки, які розповідала роками російська пропаганда,
– підкреслив фахівець.

На його думку, на сьогодні росія намагається вести "колоніальну війну" проти України.

"З їхнього боку – низькомотивовані, але у великій кількості солдати, з нашого боку – менша кількість, але висока мотивація, високонавченість, висока мобільність та хороше американське озброєння", – резюмував Нарожний.

Успішний контрнаступ ЗСУ на Харківщині: що відомо

Вас також може зацікавити – у ЗСУ анонсували нові "сюрпризи" для окупантів: дивіться відео