Про це у своїй книзі "Файли Скрипаля" (The Skripal Files) пише журналіст Марк Урбан, повідомляє російська служба ВВС.

Читайте також: Отруєння Скрипаля: з'явилось нове фото Чепіги – тепер з його водійського посвідчення

Автор зазначає, що друзі Скрипалів почали їх навідувати ще навесні, коли Сергій і Юлія перебували у лікарні після отруєння "Новічком".

Після того, як їх виписали з лікарні, вони отримали доступ до електронної пошти, телефону та соцмереж.

Вони активно контактують із зовнішнім світом. І до них вже кілька разів приїжджали гості. З журналістами спілкуватися вони відмовляються,
– йдеться у книзі.

Сергій Скрипаль дуже прив'язаний до своєї матері Олени. Одного разу він розповів про те, як сильно переживав, що не міг подзвонити матері протягом місяця після обміну в 2010 році. Але з моменту отруєння в Солсбері він так і не подзвонив матері.

"Є підстави вважати, що Сергій побоюється, що його бесіда з матір'ю може бути записаною, як попередні дзвінки Юлії Скрипаль своїй двоюрідній сестрі Вікторії, а потім використаною з політичнною метою. Але наприкінці липня Юлія Скрипаль дзвонила матері Сергія ат розповіла про те, як проходить їхнє лікування та реабілітація в Британії. Вона також повідомила, що Сергій поки не може говорити з матір'ю безпосередньо", – пише Урбан.

Нагадаємо, Колишній співробітник російської розвідки Сергій Скрипаль підтримує політику Кремля щодо України та навіть не одразу повірив, що його отруїла Росія.