Про це Скрипаль розповів торік у інтерв’ю редактору BBC Марку Урбану, який працював над книгою про шпигунів після "холодної війни", пише The Guardian.

Читайте також: "Не хочемо у цьому брати участь": У Кремлі зробили різку заяву про отруєння Скрипалів

Невдовзі ця книга вийде друком. Урбан зазначає, що Скрипаль проводив значну частину свого дня, дивлячись прокремлівський "Первый канал".

Він підтримує "кремлівську лінію з багатьох питань", пише журналіст, "навіть, сидячи в придбаному будинку, придбаному британською розвідкою MI6", особливо щодо складних відносин Москви з Україною.

Журналіст характеризує екс-розвідника як "російського націоналіста". Скрипаль підтримав анексію Криму 2014 року і зневажливо називав українців "просто вівцями, яким потрібен добрий пастух". Скрипаль також відмовляється вірити, що російські війська таємно воюють на сході України, кажучи, що коли б це було так, то вони швидко б досягли столиці, Києва.

Як пише Урбан, Скрипаль спочатку не повірив у причетність Росії до його отруєння.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб. 26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.