Про це повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, пишуть РІА "Новости".

Читайте також: Отруєння Скрипалів: агент ГРУ Чепіга вивозив з України Януковича

Пєском заявив, що Кремль більше "не буде вести розмову із засобами масової інформації".

ВВС не може щось підтвердити, ВВС може висунути припущення або ще щось. І оскільки вся дискусія ведеться на рівні ЗМІ, ми – як Кремль – більше не хочемо в цій дискусії брати участь,
– сказав Пєсков.

Так російський політик відреагував на запитання про те, що президент Росії Володимир Путін, ймовірно, має неправильну інформацію про особи підозрюваних росіян Руслана Боширова та Олександра Петрова.

Нагадаємо, 5 вересня британська поліція оприлюднила нові резонансні деталі у справі про розслідування отруєння у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Зокрема, британська прем’єрка Тереза Мей заявила, що підозрювані у виконанні отруєння Скрипалів Олександр Петров та Руслан Боширов є офіцерами ГРУ Росії.

Вже 12 вересня Путін особисто заявив, що у Росії знайшли підозрюваних у замаху на Скрипалів, а 13 вересня пропагандисти RT опублікували інтерв’ю з людьми, які називають себе Бошировим і Петровим.

Згодом, Bellingcat і The Insider з’ясували, що підозрювані в отруєнні у британському Солсбері екс-агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії – Олександр Петров і Руслан Боширов – справді є працівниками російських спецслужб. 26 вересня видання опублікували чергову частину розслідування, у якій заявили про розкриття справжньої особистості Боширова.