Зокрема, російські військові вкотре вдалися до "бомбардувань" і окупованих територій. Нещодавно ворог "випадково впустив" фугасну авіаційну бомбу на Луганську область.

Дивіться також СБУ знайшла докази удару корейською балістикою по Києву: відомо точний тип ракет

Окупанти впустили авіабомбу

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков назвав авіабомбу "вибухонебезпечним предметом". Водночас російський посадовець не став озвучувати причини його появи.

Вочевидь авіаційний снаряд призначався для завдання ударів по Україні. Втім, як і безліч інших бомб, що останнім часом абиде скидає авіація загарбників, вона опинилася на території Росії.

За даними телеграм-каналу ASTRA, 18 лютого у селі Солоті було знайдено ФАБ-250. Місцева влада евакуювала близько 150 місцевих жителів. Цього ж дня російську авіабомбу було ліквідовано на полігоні.

У Валуйському міському окрузі в селі Солоті знайдено та ліквідовано інженерною групою Міноборони РФ вибухонебезпечний предмет. Обійшлося без наслідків,
– повідомляв Гладков.

Однак це не єдиний випадок, коли Бєлгородська область страждає від "професійних" дій своїх земляків.

Раніше британські аналітики зауважили, що наразі не можуть стверджувати, чи трапляються такі інциденти через погане озброєння літака перед вильотом або через погане виконання екіпажем своїх обов'язків під час польоту.

Зокрема, зростання частоти таких інцидентів, ймовірно, свідчить про певну втому повітряних і наземних команд на російській лінії фронту, а також про недостатню підготовку

Росія не вперше обстрілює власні міста: коротко

  • Так, 27 січня авіабомбу ФАБ-250 виявили у хуторі Постників Корочанського району. Тоді мешканців вирішили не евакуювати.
  • Водночас таку саму авіабомбу знайшли у селі Стрілецьке Білгородського району. Бомбу було знайдено на вулиці Лісовій, Тоді влада ухвалила рішення про евакуацію близько 150 жителів, які живуть у радіусі 500 метрів від місця падіння авіабомби.
  • Внаслідок скидання боєприпасів ніхто не постраждав. Обидві авіабомби знешкодили наступного дня.
  • Перед цим, 21 січня, ще одна авіабомба впала поблизу хутора Іонівка на Бєлгородщині. Як наслідок – пошкоджено місцеву греблю. Цікаво, що всі три авіабомби не вибухнули.