Деталями того жахливого дня він поділився в ефірі. За словами секретаря РНБО, того дня Володимир Зеленський мав вкотре зібрати Ставку верховного головнокомандувача.

Читайте також Загинуло керівництво МВС: все, що відомо про авіакатастрофу у Броварах

Монастирський мав долучитися онлайн

Данілов зауважив, що на Ставці глава МВС мав бути онлайн. Долучитися до неї він мав з Полтави. Що стосується самої наради, то вона мала відбутися о 10:00. Час та місце з міркувань безпеки ніколи не повідомляють.

За словами Данілова, останнє повідомлення від Дениса Монастирського він отримав о 08:07. Секретар РНБО не розповів про його вміст. Лише зауважив, що надійшло воно за якісь лічені хвилини до моторошної авіатрощі.

Обов'язково з'ясуємо всі обставини. Я б дуже хотів, щоб до остаточних висновків не було ніяких тлумачень: хто це, що це, для чого це. Це дуже чутливе питання. Ми маємо говорити фактами, а не здогадками,
– наголосив Данілов.

Він також підкреслив, що в Україні обов'язково отримають відповідь, що ж сталося 18 січня у Броварах. Також дізнаються, чому впав гелікоптер з главою МВС і його заступниками.

Коротко про авіатрощу у Броварах

  • Зазначимо, що зранку 18 січня вертоліт з високопосадовцями впав неподалік дитячого садочка у Броварах, що на Київщині. Відомо, що на той момент у дошкільному закладі перебували 73 дитини. Будівлю охопило полум'я, яке спалахнуло внаслідок авіатрощі.
  • Її розслідуванням уже займаються. Співробітники СБУ працюють над встановленням причини катастрофи. Озвучено кілька версій. Серед них – порушення правил польоту, несправність гелікоптера. Не виключають також можливі умисні дії, які стали причиною падіння повітряного судна.
  • Нагадаємо, що 18 січня у Броварах загинув не лише глава МВС Денис Монастирський. Також розбилися його заступник Євгеній Єнін і держсекретар відомства Юрій Лубкович.
  • Невдовзі у поліції уточнили дані щодо падіння вертольота. Стало відомо, що на його борту перебувало не 9, а 10 людей. Троє з них – члени екіпажу.