Окупанти в будь-який спосіб хочуть зупинити знищення своєї авіації. Про це 24 Каналу сказав голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, зауваживши, що ворог ні перед чим не зупинятиметься на своєму шляху.

Читайте також У падінні Іл-76 дуже багато неточностей: аналіз відвертої брехні Росії

Чекаємо конкретну інформацію

Страх росіян перед знищенням своєї авіації, на жаль, поставив під серйозну загрозу українських бійців, які перебували й перебувають в полоні. Тимочко зауважив, що виконавці, як завжди, були криворукі й навіть не встигли відфільтрувати "списки полонених, які нібито були на борту Іл-76", де 18 бійців виявилися вже обміняними.

Це Росія. Вони 10 разів можуть змінювати інформаційну та пропагандистську лінії. Потрібно дочекатися хоча б якоїсь конкретної інформації від розвідки,
– мовив ​​голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.

З моменту цинічної заяви росіян, всі розвідки світу, спецслужби та дотичні служби працюють щодо збору точної інформації. Те, що росіяни нікого не допускають до місця трагедії, може свідчити про те, що або вони поспіхом ліпили фальшиву інформацію та зараз не знають, як це прикрити, або ж, можливо, вони у злочинний спосіб можуть підтасувати факти у свою заяву.

Попри це, російський літакопад не закінчився. Вже буквально за декілька днів знову маємо інформацію про збиття повітряних суден. Це добре, адже шантаж та погрози російської інформаційної машини Владіміра Путіна потрібно вміти відсікати,
– додав Тимочко.

Річ в тому, що падіння російських літаків шалено било й б'є по іміджу Путіна, його генералів та оточення. Їм загалом байдуже, чи загинули пілоти, чи ні. Це питання особистих рейтингів, особливо, у фазі гострої передвиборчої кампанії.

Падіння Іл-76: останні новини

  • У ГУР МО повідомили, що країна-агресор не готова передати нібито загиблих на борту Іл-76 полонених. Представник розвідки Андрій Юсов, що Росія навіть не надала доказів, що захисники України справді летіли в збитому літаку.
  • До того ж Юсов спростував заяви Владіміра Путіна про неможливість "дружнього вогню". Він додав, що диктатор бреше, коли говорить, що російська ППО ніколи не збивала власних літаків, адже неодноразово були зафіксовані подібні випадки.
  • За словами очільника ГУР МО Кирила Буданова, наразі ніхто не може сказати, що сталося з Іл-76. Він додав, що якби на борту справді були українські військовополонені, російська пропаганда намагалася б показати їхні тіла усьому світові.