Обмеження запровадять, якщо Росія вторгнеться в Україну. Глава сенатського комітету з міжнародних відносин Роберт Менендес зауважив, що санкції дають зрозуміти: Сенат США діятиме рішуче.

Зауважте "Таємна" допомога США дозволить Україні краще підготуватися до відбиття російської навали

Путіну не потрібно обвалювати всю свою економіку та жертвувати життями свого народу в марній спробі переписати карту Європи,
– наголосив Менендес.

Окрім того, обмеження накладуть на сервіси, які працюють у Росії та забезпечують безпечні операції для банків та інших фінустанов.

Проголосувати за законопроєкт можуть вже найближчим часом. Очікують, що цей документ "розв'яже руки" демократам. Вони вагалися, чи голосувати за законопроєкт республіканця Теда Круза.

Законопроєкт Круза: що кажуть у Байдена

За даними ЗМІ, чиновники з адміністрації Джо Байдена намагаються переконати демократів не голосувати за санкції проти одіозного "Північного потоку-2". Зокрема, про це мовилося під час брифінгу, який провели вікторія Нуланд та Амос Хохштейн.

Пропозиція конгресменів-республіканців

  • Група конгресменів від Республіканської партії хочуть оголосити Україну країною "НАТО-плюс". Відповідний законопроєкт внесуть на розгляд вже найближчим часом.
  • Також документ ініціює перевірку доцільності оголошення Росії державою-спонсоркою тероризму.
  • Якщо законопроєкт підтримають, військова допомога Україні суттєво зросте.

Росія може влаштувати провокації біля українських кордонів: дивіться відео