На 95-й ден війни Президент України Володимир Зеленський вже традиційно звернувся до українців. З-поміж іншого він привітав Київ, який святкує 1540-річчя.

Читайте також Розбитий дитмайданчик та вибиті вікна: окупанти вдень знову гатили по Харкову

Київ встояв, але заплатив високу ціну

За словами президента, після відвідин розбомбленого Харкова його зустрів заповнений людьми та усмішками Хрещатик. У свій день міста кияни не чують гуркоту артилерії, а можуть насолодитися спокійною прогулянкою.

Зеленський підкреслив, що саме за це веде боротьбу Україна – за право жити своїм життям та гуляти вулицями своїх міст. У столиці вдалося зберегти свободу та спокій, який зрідка порушує звук сирен повітряної тривоги.

Тож, я бажаю вам, кияни і киянки, берегти цей свій спокій – спокій життя. Берегти своє місто. І обовʼязково памʼятати, чого коштував захист столиці. Памʼятати, скільки життів віддано за столицю,
– наголосив Зеленський.

Він також додав, що потрібно розуміти, що для перемоги потрібно буде докласти ще дуже багато зусиль, а також подякував усім, завдяки кому в столиці України немає жодного російського окупанта.

"І я дуже-дуже чекаю на той день, коли зможу сказати подібні слова ще одному нашому місту. Місту, яке сьогодні мало би відзначати свій День так само, як і Київ – Сєвєродонецьку. Але ворог готувався до нападу там, і зосередив на Донбасі великі сили", – сказав Зеленський.

Новини з фронту: коротко про головне

  • На Херсонському напрямку наші відважні воїни пішли у контрнаступ, операція проходить успішно. Рашисти довго будували укріплення в надії зберегти свої позиції, але всі їх плани пішли шкереберть. Ворог почав не просто відступати, а тікати в паніці.
  • На Сході тривають гарячі бої, ворог йде в наступ та не припиняє обстрілів. Наші герої стримують ворога, ситуація дуже динамічна.

Дивіться звернення Володимира Зеленського до народу України на 95-й день війни