Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав не повторювати історичних помилок і послідовно підтримувати Україну та її народ у боротьбі за власне життя.

Дивіться також "Мужність білого прапора": усе, що відомо про скандальну заяву Папи Римського

"Наш прапор – синьо-жовтий, ми не підніматимемо інших"

За словами очільника українського МЗС Дмитра Кулеби, найсильніший той, хто у битві добра зі злом стає на бік добра, а не намагається зрівняти їх, назвавши це "переговорами".

Що стосується білого прапору, то з історії першої половини ХХ століття, як зазначив Кулеба, відома ця стратегія Ватикану. Міністр закордонних справ України закликав не повторювати історичних помилок і послідовно підтримувати Україну та її народ у справедливій боротьбі за власне життя.

Наш прапор – синьо-жовтий. Під ним ми живемо, помираємо та перемагаємо. Ми не підніматимемо інших прапорів,
– підкреслив Кулеба.

Водночас він подякував Його Святості Папі Франциску за постійні молитви про мир. За його словами, в Україні сподіваються на те, що після 2 років нищівної війни в серці Європи Папа знайде можливість здійснити Апостольський візит в Україну, "щоб підтримати понад мільйон українців-католиків, понад 5 мільйонів греко-католиків, усіх християн і всіх українців".

Реакція очільника МЗС Польщі на скандальну заява Папи Римського Франциска

  • Напередодні Папа Римський Франциск заявив, що Україна повинна мати те, що він назвав відвагою "білого прапора" і почати переговори.
  • Такі слова викликали резонанс і міністр закордонних справ Польщі на своїй сторінці у соцмережі X (раніше твітер) особисто звернувся до Папи.
  • Польський міністр зазначив, що тепер Папі слід було б звернутися із закликом до диктатора Путіна щодо виведення окупаційних військ з України.
  • "Як щодо того, щоб для балансу закликати Путіна набратися мужності й вивести свою армію з України?", – зазначив Сікорський.
  • Він підкреслив, що якби Путін вивів свої війська з України, "мир настав би одразу без потреби в переговорах".