Окрім цього, повідомляє Корейське центральне інформаційне агентство, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин висловив повну підтримку президенту країни-агресорки.

Читайте також Симетрично по 8: КНДР та Південна Корея спільно зі США обмінялися загрозливими пусками ракет

Кім Чен Ин про дружбу з Росією

Оскільки зовнішня політика Росії все більше наближується до ізольованої Північної Кореї, лідери обох держав мають чимало спільних тем для обговорень. Однією із них є зміцнення корейсько-російських відносин. Так, у телеграмі до Путіна Кім Чен Ин зазначив, що дорожить відносинами КНДР та Росії.

"Упевнений, що корейсько-російські відносини дружби та співпраці, які вступили в нову переломну фазу після нашої першої зустрічі у квітні 2019 року у Владивостоку, і надалі динамічно зміцнюватимуться та розвиватимуться у всіх сферах", – наголосив він.

Через бажання посилити співпрацю, північнокорейський диктатор вирішив закрити очі на все, що робить Росія та підтримати агресорку у знищенні українського народу.

"Під вашим керівництвом російський народ, відважно долаючи виклики та труднощі, що зустрічаються, досягає великих успіхів у здійсненні справедливої справи захисту гідності і безпеки своєї країни, чому наш народ надає повну підтримку", – йдеться у повідомленні Кім Чен Ина.

Також Північнокорейський диктатор побажав російському диктатору міцного здоров’я, а "дружньому російському народу" – процвітання. Враховуючи звіти про незадовільний стан Путіна та численні санкції проти Росії, як одне, так і друге побажання в цивілізованому світі виглядають щонайменше іронічно.

Угорщина – союзник Росії

Угорщина від самого початку була і є союзником Росії. Ще до початку війни уряд країн вирішив виставити війська вздовж кордону з Україною. Офіційна мета звучала як захист від неконтрольованого напливу біженців та проти спроб перетнути кордон збройним формуванням. Насправді, переконують експерти, була й інша мета. В разі успішного наступу російських військ армія Угорщини мала захопити наше Закарпаття.

До теми – стан Путіна все більше погіршується: дивіться відео