Видання посилається на 3 американських чиновників, які бачили документи розвідки. Це вже четвертий звіт розвідників про стан здоров'я Путіна. Щоправда, чиновники не уточнюють, за який проміжок часу були підготовані попередні 3.

Зауважте Путін навмисно провокує голод у світі, – очільниця Єврокомісії

Замах на Путіна у березні

У документах, які підготувала американська розвідка, як стверджує видання, йдеться про те, що у березні на очільника Кремля вчинили замах.

У третьому звіті про стан здоров'я Путіна, який підготували 2 тижні тому, йшлося про те, що диктатор смертельно хворий.

Крім даних джерел, розвідники також аналізували й поведінку Путіна на публіці. За їхнім переконанням, вона свідчить про те, що очільник Кремля і справді хворий. Хоча варіант з тим, що в Москві "розігрують шоу", також розглядають. Однак більшість даних свідчать про те, що Путін і справді хворий.

Причиною відсутності абсолютної впевненості американської розвідки є досвід розвідданих, які стосувалися терориста Усами бен Ладена та іракського диктатора Саддама Хусейна. Річ у тому, що тоді розвідка недооцінила багато моментів. Наприклад, дані про зброю масового знищення в Іраку, яким тоді керував Хусейн, виявилися спланованим "вкидом" із Багдаду.

Про рак у Путіна говорять давно

29 травня британське видання Mirror опублікувало матеріал з посиланням на джерело в російській розвідці. На умовах анонімності офіцер ФСБ повідомив, що у Путіна важка й швидко прогресуюча форма раку, тому жити йому залишилося від 2 до 3 років. Крім того, у матеріалі йде мова про те, що Путін втрачає зір, а його кінцівки неконтрольовано тремтять.

Кількома днями раніше керівник української розвідки Кирило Буданов заявив, що у Путіна кілька важких захворювань, а рак – лише одне із них. За його словами, розвідка володіє точною інформацією, що Путін перебуває у вкрай поганому психоемоційному і фізіологічному стані.

Схожу інформацію надав російський олігарх, наближений до Кремля. Він розповів, що у Путіна – рак крові, та додав, що у президента Росії проявляються симптоми божевілля.

Загалом ледь не кожен вихід кремлівського диктатора викликає чимало обговорень щодо його стану здоров'я. Під час зустрічі з Шойгу очільник Кремля сидів, мов вдавлений у крісло, а руками міцно тримався за стіл. Водночас під час зустрічі із самопроголошеним президентом Білорусі Путін незграбно вивертав ноги, щоб всістись. Під час одного з відеозвернень очільник Кремля взагалі тримав руки непорушно, однак було видно набряки на них.

Цікаво – британська преса пише, що Путін уже мертвий, а його замінює двійник: дивіться відео