Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які дані на букмекерських сайтах та соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати цю інформацію критично.

Читайте також наш проект Програми партій

Букмекери з контори "Фаворит" вважають, що явка на парламентські вибори у 2019 році буде більшою, ніж у 2014-му (52,42%). На "більше" аналітики визначили коефіцієнт 1,30, тоді як на "менше" – 3,30.


Прогноз явки виборців/ "Фаворит"

По темі: Вибори до Верховної Ради: які партії проходять до парламенту

Стосовно протистояння окремих партій, букмекери вважають, що "Європейська Солідарність" Петра Порошенка набере більше за "Батьківщину" Юлії Тимошенко (1,33 проти 3.05), а партія "Голос" майже однозначно переможе "Силу і честь" Ігоря Смешка (1,30 проти 3,20).


Протистояння партій/ "Фавбет"

До слова: Чому змінилися електоральні настрої українців: пояснення експерта

Аналітики БК "1Х бет" впевнені, що "Слуга Народу" не зможе зібрати 50% голосів виборців. Коефіцієнт на такий результат – 1,1, а на те, що зможе – 6.


"Слуга народу" збере більше половини голосів/ "1Х бет"

У "Фавориті" вважають, що, навіть за підсумками виборів на мажоритарних округах, "Слуга народу" не отримає парламентську більшість. На "більше 225,5 мандатів" коефіцієнт 4, а за "менше 225,5 мандатів" – 1,22.


"Слуга народу" отримає більшість мандатів/ "Фаворит"

Цікаво знати: Яке покарання за продаж голосу на парламентських виборах

У БК "Фавбет" дали коефіцієнт 2.60 на те, що "Партія Шарія" перейде 5-відсотковий бар'єр та 2.30 на те, що бар'єр подолає партія "Сила і честь". А от у "Громадянську позицію" Анатолія Гриценка не вірять – коефіцієнт на прохід політсили – 11.

Шанси партій подолати 5-відсотковий бар'єр/ "Фавбет"

Також на "1Х бет" зявилися спеціальні ставки. Можна поставити на те, що Сергій Притула стане спікером Верховної Ради (коефіцієнт –50) та на те, що новий парламент зніме недоторканість з депутатів, суддів та президента до 31 грудня 2019 року (коефіцієнт – 1.40).


Спеціальні ставки / "1Х бет"

Коли відбудуться парламентські вибори 2019?Парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня 2019 року. Виборець має проголосувати за двома списками. Перший – партія, яку він підтримує, другий – кандидат на мажоритарному окрузі. Партія проходить до парламенту тільки у тому випадку, якщо долає 5-відсотковий бар'єр.


Остання соціологія щодо парламентських виборів 2019 / інфографіка 24 каналу