Відповідну інформацію оприлюднили 26 січня. Про це заявив глава фракції "Єдина Росія" Володимир Васильєв.

До теми У Кремлі заявили, що даватимуть зброю бойовикам, поки Україна "не виконає" мінські домовленості

Пропутінська партія просить в Кремля зброю для Донбасу

"Єдина Росія" просить керівництво Росії "допомогти" самопроголошеним "республікам" на окупованій Росією частині Донбасу,
– мовиться у повідомленні.

Зокрема путінська партія просить "допомоги" у вигляді військових поставок. Також у стандартних традиціях російської пропаганди заявили, що просять "вжити всіх заходів" нібито "для забезпечення безпеки їхніх громадян".

Сам Вальсьєв заявив, що вони вже ініціювали звернення до керівництва Росії. У стилі традиційної для Кремля пропаганди політик пояснив, що вони чекали, що "у Вашингтоні переможе розумне рішення", проте цього нібито не сталося.

"ЄР" звинувачує Захід та озвучує дезінформацію

Глава фракції "Єдина Росія" заявив, що нібито сценарій, який демонструє колективний Захід в Україні, "нагадує повернення до нацизму та бандерівщини".

Окрім того, заступник голови комітету Держдуми з оборони Юрій Швиткін заявив, що Росія може "допомогти" так званим самопороголошеним "республікам" зброєю" на тлі "посилення технічного обладнання української армії".

Проте Швиткін сказав, що нібито не мовиться про перетин кордону російськими військовими.

Загроза нападу Росії: що відомо

  • Ще з кінця жовтня 2021 року Росія стягнула війська до кордону з Україною. Українська розвідка це підтвердила та пояснила, що Кремль може напасти у січні – лютому 2022 року.
  • 24 січня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що біля кордону з Україною перебуває 109 тисяч російських військових. Ба більше, їх супроводжують близько 10 – 11 тисяч додаткових військовослужбовців. Проте політик закликав українців не панікувати, а зберігати спокій.
  • Наприкінці січня стало відомо, що у глобальному рейтингу мільярдерів Forbes перебувають 104 росіянина. На тлі загрози вторгнення Росії в Україну їхні статки знизились на 27,9 мільярда доларів.
  • Натомість міжнародна спільнота, у випадку нападу Росії на Україну, обіцяє запровадити санкції проти Росії та безпосередньо Володимира Путіна. Наприклад, 25 січня Джо Байден, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що США можуть ввести санкції безпосередньо проти самого президента Росії.

Троянський кінь Кремля: як Росія може у всіх під носом розмістити ядерні ракети – дивіться відео