Про це 24 каналу розповів виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Олександр Леонов.

Читайте також: Чи зможе Кернес пройти у Верховну Раду та кому це вигідно: думки експертів

За словами політолога, ці сили боротимуться на полі "Опоблоку" і партії "Слуга народу". Харків і Одеса – базові регіони "Опоблоку". Якщо ці два великих міста масово проголосують за цей блок, то теоретично вони можуть подолати п’ятивідсотковий бар’єр.

Якщо "партія мерів" Труханова і Кернеса залучить у список відомих людей, то це ще збільшить їхні шанси. З точки зору Коломойського (ЗМІ вважають, що за проектом стоїть відомий бізнесмен – "24") – це додатковий бонус для створення коаліції у складі "Слуги народу", "Батьківщини" і "партії мерів",
– вважає Олександр Леонов.

На думку експерта, Кернес і Труханов матимуть бонус ще й у вигляді близьких до них депутатів-мажоритарників. Інтрига – чи приєднається до них мер Дніпра Борис Філатов. Хоча є інформація, що в нього серйозні проблеми з Коломойським.

Що відомо про об’єднання Кернеса і Труханова? Міські голови Харкова і Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах. Йдеться про формування умовної "партії мерів" з прицілом на електорат південного сходу України. Передбачається, що виборчий список очолить Геннадій Кернес.

За повідомленням ЗМІ, бізнесмен Ігор Коломойський консультує новий проект. Коломойський зустрічається з лідером партії "Відродження" Віталієм Хомутинніком і бізнесменом Павлом Фуксом.