Відповідну резолюцію Парламентська асамблея Ради Європи затвердила на основі доповіді представника Німеччини Франка Швабе. Про це 27 квітня повідомила пресслужба статутного органу.

Читайте також Парламентській асамблеї варто люструвати сателітів Росії, які ширять її голос, – Садовий

Схарактеризувавши російську агресію проти України як "акт безпрецедентної тяжкості" з глибокими наслідками у всьому світі, ПАРЄ виступила з наполегливим закликом до єдності у підтримці України й надання максимального тиску на Росію, щоб вона негайно та повністю припинила свою агресію, і до "рішучих дій" міжнародної спільноти щодо захисту демократичного світопорядку,
– мовиться у заяві.

Там зазначили, що на карту Європи "повертається нова розділова лінія, проведена діями Кремля".

ПАРЄ підтримує створення трибуналу

ПАРЄ підкреслює, що "стривожена зростаючою кількістю свідчень звірств, які здійснюють російські солдати", і висловила повну підтримку всім зусиллям з "розслідування скоєних Росією злочинів проти людяності та геноциду", а також у притягненні агресора до відповідальності.

Парламентарії Асамблеї наголошують, що агресія Москви викликала, зокрема, найсерйознішу гуманітарну кризу в Європі з часів Другої світової війни, а також "кинула виклик глобальному управлінню та призвела до різкого зростання цін на енергоносії та продовольчої безпеки".

До слова – Україна перемогла Росію у міжнародному суді ООН: дивіться відео